کاربران گرامی ضمن تشکر از شما بدلیل انتخاب آگهی گلچین جهت ثبت آگهی خود در ذیل خلاصه وار نحوه ثبت آگهی را در سایت گلچین آگهی بحضور اعلام میکنیم :

1- قبل از هر کاری بایستی در سایت ثبت نام نمایید . ثبت نام زیاد وقت شما را نمیگیرد و تنها بایستی یک آدرس ایمیل معتبر را همراه با نام و نام کاربری در آن وارد نموده و بعد از دریافت پیام موفق بودن ثبت نام به ایمیلی که در حین ثبت نام مراجعه و نسبت به فعال سازی نام کاربری خود اقدام نمایید.

2- بعد از فعال سازی نام کاربری خود ، با کلیک بر روی دکمه " ثبت آگهی جدید " و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد محیط ثبت آگهی میشوید.

3- در این محیط همه چیز مشخص بوده و شما براحتی میتوانید نسبت به درج آگهی خود اقدام نمایید. فقط چند مورد را دقت فرمایید:

- جهت فیلد های "عنوان" و "توضیحات مقدمه" محدودیت کارکتر ورودی (40 و 70 ) در نظر گرفته شده است .لذا در صورت ورود دیتا بیش از تعداد کارکتر ذکر شده ، بخش های اضافی حذف میگردد.

- فیلد هایی که در کنارشان ستاره قرار دارد حتما باید تکمیل گردند ولی سایر فیلدها اختیاری میباشد.

- طول مدت اعتبار آگهی رایگان در سایت گلچین آگهی ، 30 روز بوده و بعد از آن منقضی میگردند.شما میتوانید دو سه روز قبل از انقضاء آگهی خود ضمن ورو به پنل کاربری خود نسبت به تمدید آگهی اقدام فرمایید.

- شما در فیلد " انقضا پس از (روز) "  میتوانید آگهی های خود را با پرداخت مبلغی اندک بمدت 2 ماه ، 4 ماه  و یکسال ثبت ویا تمدید نمایید. 

- آگهی های فاقد تصویر مرتبط و مناسب ، آگهی هایی که در "عنوان" آنها شماره تلفن و یا آدرس اینترنتی تایپ شوند ، تایید و یا تمدید نمی گردند.

- همه انواع آگهی ها میتوانند حداکثر دارای 3 عدد عکس ضمیمه باشند.

- در بخش "ارتقا آگهی" در صورت تمایل میتوانید با انتخاب یکی از دو نوع  "ویژه " و یا " دارای پس زمینه " آگهی خود را متمایز کرده و بازدید بیشتری داشته باشید.

               

- بعد از مدتی و با ورود آگهی های جدید ، آگهی شما به صفحات دیگر منتقل شده و ار دید ها مخفی میگردد. در این زمان میتوانید با انتخاب ارتقا از نوع "انتقال به ابتدای لیست " آگهی خود را به ابتدا برگردانید.